Rozpędź swoją karierę z 4People!

0 napisany przez red., 14 września 2018

Motorem napędowym 4People są specjaliści pełni pomysłów, którzy doskonale wiedzą, iż kto stoi, ten się cofa. Dlatego rozbudowujemy działy: social media oraz handlowy, aby jeszcze skuteczniej wspierać realizację celów naszych klientów. Szukamy najlepszych z najlepszych, którzy dołączą do teamu 4People i ruszą z nami w stronę zachodu słońca sukcesu.

rekrutacja w 4People

Umiesz w social media, masz przynajmniej jednoroczne doświadczenie zawodowe, a pomysłami na kampanie i posty mógłbyś obdzielić niejeden fan page? Poszukujemy ambitnego i chcącego się rozwijać specjalisty, któremu nie straszne są aktualizacje algorytmów i rewolucje w mediach społecznościowych. Mówimy o Tobie? Koniecznie sprawdź szczegóły ogłoszenia, aplikuj na stanowisko Junior Social Media Specialist i rozpocznij przygodę z naszą Agencją!

Uwielbiasz kontakt z ludźmi i wiesz, jak oferować najlepsze rozwiązania, które będą realizować cele biznesowe klientów? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w nowoczesnym marketingu internetowym? Świetnie się składa – takich cech poszukujemy u nowego Account Managera. Jeśli masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – wyślij swoje CV z tego adresu.

Gdyby jednak brakowało Ci zawodowego szlifu, to nic straconego! Dla pozytywnych, nastawionych na sukces ludzi przygotowaliśmy dedykowaną ofertę stażu w dziale handlowym. Postaw pierwsze kroki w marketingu internetowym i ucz się od najlepszych specjalistów! Swoją aplikację wyślij pod tym adresem.

Nie zwlekaj, wyślij CV i daj sobie szansę na pracę w jednej z największych agencji marketingowych na Górnym Śląsku. Nasze centrum dowodzenia przy katowickim rynku czeka właśnie na Ciebie!

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!