Rozpędź swoją karierę z 4People!

0 napisany przez red., 14 września 2018

Motorem napędowym 4People są specjaliści pełni pomysłów, którzy doskonale wiedzą, iż kto stoi, ten się cofa. Dlatego rozbudowujemy działy: social media oraz handlowy, aby jeszcze skuteczniej wspierać realizację celów naszych klientów. Szukamy najlepszych z najlepszych, którzy dołączą do teamu 4People i ruszą z nami w stronę zachodu słońca sukcesu.

rekrutacja w 4People

Umiesz w social media, masz przynajmniej jednoroczne doświadczenie zawodowe, a pomysłami na kampanie i posty mógłbyś obdzielić niejeden fan page? Poszukujemy ambitnego i chcącego się rozwijać specjalisty, któremu nie straszne są aktualizacje algorytmów i rewolucje w mediach społecznościowych. Mówimy o Tobie? Koniecznie sprawdź szczegóły ogłoszenia, aplikuj na stanowisko Junior Social Media Specialist i rozpocznij przygodę z naszą Agencją!

Uwielbiasz kontakt z ludźmi i wiesz, jak oferować najlepsze rozwiązania, które będą realizować cele biznesowe klientów? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w nowoczesnym marketingu internetowym? Świetnie się składa – takich cech poszukujemy u nowego Account Managera. Jeśli masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku – wyślij swoje CV z tego adresu.

Gdyby jednak brakowało Ci zawodowego szlifu, to nic straconego! Dla pozytywnych, nastawionych na sukces ludzi przygotowaliśmy dedykowaną ofertę stażu w dziale handlowym. Postaw pierwsze kroki w marketingu internetowym i ucz się od najlepszych specjalistów! Swoją aplikację wyślij pod tym adresem.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Nie zwlekaj, wyślij CV i daj sobie szansę na pracę w jednej z największych agencji marketingowych na Górnym Śląsku. Nasze centrum dowodzenia przy katowickim rynku czeka właśnie na Ciebie!

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!