Social Media

Marketing w social media sprzedaje!

Chcesz szybko i skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów? Zainwestuj w reklamę w mediach społecznościowych z pomocą 4PEOPLE. Zaufaj profesjonalistom, aby Twoja marka błyszczała w social media!

Dlaczego 4PEOPLE?

  • Doświadczenie – w marketingu internetowym jesteśmy obecni od 2005 roku, znamy panujące w nim zasady i wiemy, jak dostosowywać się do zmieniających się realiów.
  • Twarde dane – nasze działania opieramy na liczbach, a efekty pokazujemy w przejrzystym, comiesięcznym raporcie.
  • Doradztwo i uczciwe relacje – w biznesie stawiamy na jasne zasady. Doradzamy tylko takie kanały promowania marki w social media, które przynoszą jej realne korzyści.

Social media pomagają w realizacji celów sprzedażowych Twojej firmy. Reklama tego typu polega na działaniach organicznych, ale również inwestycji w płatne kanały. Kluczem jest dotarcie do poprawnie dobranej grupy docelowej, co przekuje się na zapytania ofertowe czy decyzje o zakupie.

Z nami przekonasz się, jak poprawnie dobrane kanały komunikacji z użytkownikami pozytywnie wpływają na to, jak widzą Twój biznes w mediach społecznościowych! Social marketing to nie tylko działania ukierunkowane na wzrost sprzedaży, ale ważne również pod względem wizerunkowym. W 4PEOPLE skutecznie poprowadzimy media społecznościowe zarówno na spokojnych wodach, jak i w czasie burzy i kryzysu, kiedy profesjonalna komunikacja może zadecydować o być albo nie być Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę prowadzenia social media szytą na miarę Twojego biznesu:


*Powyższe dane zostaną użyte wyłącznie do obsługi Twojego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!

Szukasz skutecznego marketingu internetowego?
Oferujemy bezpłatne konsultacje!

Dzięki nim dowiesz się:

Co wybrać? Google czy Facebook a może LinkedIn? Które z tych lub wielu innych narzędzi warto zastosować w przypadku twojej firmy.

Na jakie koszty musisz się przygotować i na jakie korzyści możesz liczyć.

Jak Twoja firma wypada na tle konkurencji i o jakie elementy warto zadbać na stronie internetowej

Umów się na bezpłatną konsultację!

Katarzyna Rożek

Katarzyna Rożek

Account Manager