Social Media

Marketing w social media sprzedaje!

Chcesz szybko i skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów? Zainwestuj w reklamę w mediach społecznościowych z pomocą 4PEOPLE. Zaufaj profesjonalistom, aby Twoja marka błyszczała w social media!

Dlaczego 4PEOPLE?

 • Doświadczenie – w marketingu internetowym jesteśmy obecni od 2005 roku, znamy panujące w nim zasady i wiemy, jak dostosowywać się do zmieniających się realiów.
 • Twarde dane – nasze działania opieramy na liczbach, a efekty pokazujemy w przejrzystym, comiesięcznym raporcie.
 • Doradztwo i uczciwe relacje – w biznesie stawiamy na jasne zasady. Doradzamy tylko takie kanały promowania marki w social media, które przynoszą jej realne korzyści.

Social media pomagają w realizacji celów sprzedażowych Twojej firmy. Reklama tego typu polega na działaniach organicznych, ale również inwestycji w płatne kanały. Kluczem jest dotarcie do poprawnie dobranej grupy docelowej, co przekuje się na zapytania ofertowe czy decyzje o zakupie.

Z nami przekonasz się, jak poprawnie dobrane kanały komunikacji z użytkownikami pozytywnie wpływają na to, jak widzą Twój biznes w mediach społecznościowych! Social marketing to nie tylko działania ukierunkowane na wzrost sprzedaży, ale ważne również pod względem wizerunkowym. W 4PEOPLE skutecznie poprowadzimy media społecznościowe zarówno na spokojnych wodach, jak i w czasie burzy i kryzysu, kiedy profesjonalna komunikacja może zadecydować o być albo nie być Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę prowadzenia social media szytą na miarę Twojego biznesu:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!