Audyt SEO

Wybierz audyt SEO z 4PEOPLE

Twoja strona nie jest widoczna w wyszukiwarce? Chcesz ją dostosować tak, aby przynosiła realne korzyści i zachęcała użytkowników do zakupu? Wybierz usługę audytu SEO i dowiedz się, jakie zmiany powinieneś wprowadzić na swojej witrynie, aby była ona użyteczna i obecna na wysokich pozycjach w Google!

Audyt SEO to pierwszy krok w stronę efektywnej optymalizacji witryny. To podstawa analityki, dzięki której dowiesz się, czy potencjalni klienci mają szansę trafić na Twoją stronę z wyszukiwarki. Audyt obejmuje badanie zarówno elementów technicznych, jak i np. obecnych na stronie treści czy grafik. W ten sposób dowiesz się, jaki potencjał drzemie w witrynie www Twojego biznesu, bez względu na branżę, w jakiej działasz. W 4PEOPLE zbadamy Twoją stronę internetową, ale również wszelkie elementy off-site, które wpływają na jej pozycję i rozpoznawalność wśród klientów.

Dlaczego warto wybrać audyt SEO z 4PEOPLE?

  • Wspieramy naszych klientów poprzez marketing internetowy już od 2005. Dzięki wiedzy i doświadczeniu proponujemy rozwiązania, które pomagają realizacje celów biznesowych.
  • Działamy skrupulatnie, co sprawia, że żaden szczegół, który może mieć wpływ na Twoją stronę, nam nie umknie.
  • W ramach audytu klient otrzymuje dokument, w którym m.in. rekomendujemy strategię dalszych kroków umożliwiającą wprowadzenie niezbędnych zmian.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę audytu:


*Powyższe dane zostaną użyte wyłącznie do obsługi Twojego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!

Szukasz skutecznego marketingu internetowego?
Oferujemy bezpłatne konsultacje!

Dzięki nim dowiesz się:

Co wybrać? Google czy Facebook a może LinkedIn? Które z tych lub wielu innych narzędzi warto zastosować w przypadku twojej firmy.

Na jakie koszty musisz się przygotować i na jakie korzyści możesz liczyć.

Jak Twoja firma wypada na tle konkurencji i o jakie elementy warto zadbać na stronie internetowej

Umów się na bezpłatną konsultację!

Katarzyna Rożek

Katarzyna Rożek

Account Manager