Facebook

Wybierz działania na Facebooku od 4PEOPLE

Bez względu na to, w jakiej działasz branży i jaką masz grupę docelową, Twój biznes musi być obecny na Facebooku – Twoi potencjalni klienci już tam są. Facebook to wciąż najpopularniejsze medium społecznościowe w Polsce – w naszym kraju ma już ponad 16 mln użytkowników. To ogromna baza, do której warto dotrzeć z produktami lub usługami poprzez kampanie na Facebooku.

Twojego biznesu nie stać na to, aby pomijać Facebooka w strategii komunikacji i marketingu internetowym! Pod okiem specjalistów z 4PEOPLE Twój profil firmy na Facebooku rozkwitnie i będzie realizować cele biznesowe, ponieważ:

 • Dane – nasze działania opieramy na twardych danych i realnych szacunkach, bez polegania na intuicji czy wróżeniu z fusów
 • Doświadczenie – mamy sprawdzone metody prowadzenia profili na Facebooku, ale potrafimy również działać niestandardowo
 • Współpraca – stawiamy na otwarte, partnerskie relacje, przez co jasno określamy cele oraz sposoby na ich osiągnięcie i weryfikację

Marketing internetowy na Facebooku to ogrom możliwości – od prowadzenia profilu, po kampanie Facebook Ads, jeden z najskuteczniejszych systemów reklamowych. W 4PEOPLE stawiamy na synergię tych działań, dzięki czemu Twój biznes może osiągać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe.

Ponadto szeroko rozumiana reklama na Facebooku to świetny sposób na wykreowanie wizerunku w oczach Twoich potencjalnych klientów. Pokaż się z jak najlepszej strony, a przekonasz się, że to się po prostu opłaca. Fanpage na Facebooku to Twoja wizytówka, która powinna służyć jako pierwszy punkt styku użytkownika się z Twoją marką. Czyni to z tego medium wirtualną filię Twojej obsługi klienta, którą najlepiej powierzyć profesjonalistom, rozumiejącym specyfikę komunikacji w mediach społecznościowych. Dzięki prowadzeniu Fanpage na Facebooku z 4PEOPLE unikniesz bolesnych kryzysów.

Wypełnij formularz, aby otrzymać propozycję prowadzenia Twojego konta Facebook dopasowaną do Twoich potrzeb!  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!