Pozycjonowanie sklepów

Przekonaj się, jak SEO dla sklepu internetowego pomaga zwiększyć sprzedaż

Pozycjonowanie sklepu internetowego to podstawa Twojego marketingu w sieci. Nie prowadzisz takich działań? A może uważasz, że nie przynoszą one żadnych korzyści?

Jest wręcz przeciwnie. SEO dla e-commerce to długofalowa strategia, dzięki której Twój sklep zyskuje w dłuższej perspektywie. Nasi specjaliści dobiorą najbardziej perspektywiczne i rokujące słowa kluczowe, a także wskażą kluczowe elementy do poprawienia na stronie internetowej. Profesjonalne doradztwo pomoże Twojemu sklepowi osiągać jeszcze lepsze wyniki poprzez wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Strategia pozycjonowania sklepu internetowego pozwala na:

 • Zwiększenie widoczności marki Twojego sklepu, a co za tym idzie – rozpoznawalność wśród klientów.
 • Zwiększenie ruchu na stronie z nowych źródeł i grup fraz kluczowych, co oznacza wyższą sprzedaż, a przy tym szansę na rozwój Twojego biznesu.
 • Zwiększenie sprzedaży kluczowych produktów

SEO dla sklepu internetowego prowadzimy dla e-commerce opartych na takich skryptach jak Shoper, PrestaShop, Magento, RedCart, Sky-Shop, Shopify czy Woocommerce.

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie sklepów z 4PEOPLE?

 • Nasza praca jest oparta na twardych danych i analityce, a nie przypuszczeniach, dzięki czemu masz pewność, że działania są prowadzone rzetelnie i zgodnie ze obraną strategią.
 • Jesteśmy na rynku już od 2005 roku. To ogromne doświadczenie Agencji, jak i zespołu profesjonalistów, który pracuje na Twój sukces biznesowy.
 • Stawiamy na otwarte, uczciwe relacje, dlatego w umowie z nami nie ma żadnych kruczków ani zapisów drobnym drukiem.
 • Na każdym etapie współpracy służymy doradztwem – podpowiadamy, co warto zmienić w sklepie, aby sprzedawał jeszcze lepiej.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę działań pozycjonerskich:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!