4People rekrutuje! Dołącz do nas!

0 napisany przez red., 16 marca 2018

Jak mawia klasyk: przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę. A że w marketingu internetowym jedyną stałą rzeczą jest zmiana, to poszukujemy nowych pracowników, aby rozbudować działy: AdWords oraz Obsługi Klienta. Siłą naszego teamu są ludzie, dlatego szukamy najlepszych – przekonaj się, co razem możemy osiągnąć.

Praca 4People Katowice AdWords

Google Analytics nie ma przed Tobą tajemnic? Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii AdWords i wiesz, co w branży i systemach reklamy jest teraz trendy? Aplikuj na stanowisko specjalisty w dziale AdWords. Pracowałeś wcześniej z klientami z branży deweloperskiej? Dodatkowe +10 do szacunku u nas! :)

Szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych w marketingu internetowym? Jeśli analiza danych to dla Ciebie chleb powszedni i zawsze chciałeś tworzyć ciekawe komunikaty reklamowe, to sprawdź naszą ofertę stażu w dziale AdWords. Prowadziłeś już kampanię w ramach praktyki bądź swojej pasji? Tym lepiej! Pod skrzydłami naszych specjalistów szybko osiągniesz jeszcze wyższy poziom. :)

Czekamy również na niezrównanego wielozadaniowca – Account Managera, który wie, jak skutecznie sprzedać usługi klientom, aby realizować ich cele. Potrafisz nawiązywać relacje biznesowe i masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku? Wyślij aplikację z tego adresu. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z obsługą klienta i chciałbyś się aktywnie rozwijać na tym polu, to aplikuj na naszą ofertę stażu dla asystenta Account Managera.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Nie wahaj się, wyślij CV – odpowiadamy na każde zgłoszenie! Dołącz do naszej drużyny i sprawdź się w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego na Górnym Śląsku.

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!