4People rekrutuje! Dołącz do nas!

0 napisany przez red., 16 marca 2018

Jak mawia klasyk: przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę. A że w marketingu internetowym jedyną stałą rzeczą jest zmiana, to poszukujemy nowych pracowników, aby rozbudować działy: AdWords oraz Obsługi Klienta. Siłą naszego teamu są ludzie, dlatego szukamy najlepszych – przekonaj się, co razem możemy osiągnąć.

Praca 4People Katowice AdWords

Google Analytics nie ma przed Tobą tajemnic? Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii AdWords i wiesz, co w branży i systemach reklamy jest teraz trendy? Aplikuj na stanowisko specjalisty w dziale AdWords. Pracowałeś wcześniej z klientami z branży deweloperskiej? Dodatkowe +10 do szacunku u nas! :)

Szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych w marketingu internetowym? Jeśli analiza danych to dla Ciebie chleb powszedni i zawsze chciałeś tworzyć ciekawe komunikaty reklamowe, to sprawdź naszą ofertę stażu w dziale AdWords. Prowadziłeś już kampanię w ramach praktyki bądź swojej pasji? Tym lepiej! Pod skrzydłami naszych specjalistów szybko osiągniesz jeszcze wyższy poziom. :)

Czekamy również na niezrównanego wielozadaniowca – Account Managera, który wie, jak skutecznie sprzedać usługi klientom, aby realizować ich cele. Potrafisz nawiązywać relacje biznesowe i masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku? Wyślij aplikację z tego adresu. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z obsługą klienta i chciałbyś się aktywnie rozwijać na tym polu, to aplikuj na naszą ofertę stażu dla asystenta Account Managera.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Nie wahaj się, wyślij CV – odpowiadamy na każde zgłoszenie! Dołącz do naszej drużyny i sprawdź się w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego na Górnym Śląsku.

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!