4People rekrutuje! Dołącz do nas!

0 napisany przez red., 16 marca 2018

Jak mawia klasyk: przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę. A że w marketingu internetowym jedyną stałą rzeczą jest zmiana, to poszukujemy nowych pracowników, aby rozbudować działy: AdWords oraz Obsługi Klienta. Siłą naszego teamu są ludzie, dlatego szukamy najlepszych – przekonaj się, co razem możemy osiągnąć.

Praca 4People Katowice AdWords

Google Analytics nie ma przed Tobą tajemnic? Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii AdWords i wiesz, co w branży i systemach reklamy jest teraz trendy? Aplikuj na stanowisko specjalisty w dziale AdWords. Pracowałeś wcześniej z klientami z branży deweloperskiej? Dodatkowe +10 do szacunku u nas! :)

Szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych w marketingu internetowym? Jeśli analiza danych to dla Ciebie chleb powszedni i zawsze chciałeś tworzyć ciekawe komunikaty reklamowe, to sprawdź naszą ofertę stażu w dziale AdWords. Prowadziłeś już kampanię w ramach praktyki bądź swojej pasji? Tym lepiej! Pod skrzydłami naszych specjalistów szybko osiągniesz jeszcze wyższy poziom. :)

Czekamy również na niezrównanego wielozadaniowca – Account Managera, który wie, jak skutecznie sprzedać usługi klientom, aby realizować ich cele. Potrafisz nawiązywać relacje biznesowe i masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku? Wyślij aplikację z tego adresu. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z obsługą klienta i chciałbyś się aktywnie rozwijać na tym polu, to aplikuj na naszą ofertę stażu dla asystenta Account Managera.

Nie wahaj się, wyślij CV – odpowiadamy na każde zgłoszenie! Dołącz do naszej drużyny i sprawdź się w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego na Górnym Śląsku.

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorze:

  red.

  Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.
  Grzegorz Kaim

  Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

  Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!