4People czeka na Twoje CV

0 napisany przez red., 02 listopada 2017

Siłą Agencji 4People są ludzie – specjaliści, którzy nie boją się wyzwań, ciągle się doskonalą i nie mają nic przeciwko partyjce w Counter-Strike’a podczas przerwy w pracy :) Obecnie poszukujemy nowych pracowników do działów: Social Media oraz AdWords. Wyślij aplikację i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

akacja rekrutacja

Chcemy poszerzyć nasz dział Social Media o dwie osoby, przed którymi Facebook, Instagram czy Twitter nie mają tajemnic. Masz już zawodowe doświadczenie w mediach społecznościowych? Aplikuj na stanowisko Junior Social Media Manager tutaj. A może chciałbyś zacząć swoją przygodę z social media na poważnie, ale nie wiesz gdzie? Podpowiadamy: zostań naszym Asystentem do SM. Szczegóły tutaj.

Korzystasz na co dzień z Google Analytics? Budowałeś i prowadziłeś niejedną kampanię AdWords? Zostań naszym Google AdWords Managerem. Zyskasz wiele w naszych oczach, jeśli pracowałeś przy projektach związanych z branżą deweloperską. To jak? Szczegóły oferty tutaj.

Przeczytamy każdego maila, odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Pokaż na co Cię stać i wyślij swoje CV już teraz. Daj sobie szansę na pracę w jednej z największych agencji marketingowych na Górnym Śląsku.

 

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!