4People czeka na Twoje CV

0 napisany przez red., 02 listopada 2017

Siłą Agencji 4People są ludzie – specjaliści, którzy nie boją się wyzwań, ciągle się doskonalą i nie mają nic przeciwko partyjce w Counter-Strike’a podczas przerwy w pracy :) Obecnie poszukujemy nowych pracowników do działów: Social Media oraz AdWords. Wyślij aplikację i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

akacja rekrutacja

Chcemy poszerzyć nasz dział Social Media o dwie osoby, przed którymi Facebook, Instagram czy Twitter nie mają tajemnic. Masz już zawodowe doświadczenie w mediach społecznościowych? Aplikuj na stanowisko Junior Social Media Manager tutaj. A może chciałbyś zacząć swoją przygodę z social media na poważnie, ale nie wiesz gdzie? Podpowiadamy: zostań naszym Asystentem do SM. Szczegóły tutaj.

Korzystasz na co dzień z Google Analytics? Budowałeś i prowadziłeś niejedną kampanię AdWords? Zostań naszym Google AdWords Managerem. Zyskasz wiele w naszych oczach, jeśli pracowałeś przy projektach związanych z branżą deweloperską. To jak? Szczegóły oferty tutaj.

Przeczytamy każdego maila, odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Pokaż na co Cię stać i wyślij swoje CV już teraz. Daj sobie szansę na pracę w jednej z największych agencji marketingowych na Górnym Śląsku.

 

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorze:

  red.

  Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!