4People czeka na Twoje CV

0 napisany przez red., 02 listopada 2017

Siłą Agencji 4People są ludzie – specjaliści, którzy nie boją się wyzwań, ciągle się doskonalą i nie mają nic przeciwko partyjce w Counter-Strike’a podczas przerwy w pracy :) Obecnie poszukujemy nowych pracowników do działów: Social Media oraz AdWords. Wyślij aplikację i sprawdź, co możemy razem osiągnąć.

akacja rekrutacja

Chcemy poszerzyć nasz dział Social Media o dwie osoby, przed którymi Facebook, Instagram czy Twitter nie mają tajemnic. Masz już zawodowe doświadczenie w mediach społecznościowych? Aplikuj na stanowisko Junior Social Media Manager tutaj. A może chciałbyś zacząć swoją przygodę z social media na poważnie, ale nie wiesz gdzie? Podpowiadamy: zostań naszym Asystentem do SM. Szczegóły tutaj.

Korzystasz na co dzień z Google Analytics? Budowałeś i prowadziłeś niejedną kampanię AdWords? Zostań naszym Google AdWords Managerem. Zyskasz wiele w naszych oczach, jeśli pracowałeś przy projektach związanych z branżą deweloperską. To jak? Szczegóły oferty tutaj.

Przeczytamy każdego maila, odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Pokaż na co Cię stać i wyślij swoje CV już teraz. Daj sobie szansę na pracę w jednej z największych agencji marketingowych na Górnym Śląsku.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

 

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!