Kampania produktowa

Sprawdź, jakie możliwości dają e-commerce profesjonalnie prowadzone kampanie produktowe

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz sprzedawać jeszcze więcej? Dzięki Google Ads i kampaniom produktowym (PLA) użytkownicy wyszukiwarki Google zobaczą Twoje produkty ponad wynikami organicznymi. Dzięki temu możesz oczekiwać wzrostu sprzedaży i zainteresowania Twoimi produktami, co pozwoli Twojej firmie rosnąć. Kluczem do sukcesu w e-commerce jest profesjonalnie prowadzona kampania produktowa, która nie pozostawi niczego przypadkowi.

Reklamy produktowe Google z 4PEOPLE:

 • Są efektywne, gdyż dzięki precyzyjnej analizie grupy docelowej docierają do użytkowników najbardziej zainteresowanych Twoimi produktami.
 • Są tańsze aż o 20% dzięki naszemu narzędziu – CSS 4PEOPLE.
 • Pomagają skutecznie zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie.

Dlaczego my?

 • Jesteśmy Partnerem Premium Google jako jedna z nielicznych agencji w Polsce
 • Prowadzimy kampanie Google Ads dla naszych klientów od 2005. To mnóstwo doświadczenia, które będzie procentować na korzyść Twojego biznesu
 • Wyniki naszych działań możesz kontrolować w ramach comiesięcznych raportów, z których dowiesz się wszystkich ważnych szczegółów kampanii

Wykorzystaj swój budżet reklamowy i postaw na specjalistów z 4PEOPLE, aby kampanie Google Ads zaczęły przynosić realne korzyści Twojemu biznesowi.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!