4People na łowach

0 napisany przez red., 12 czerwca 2017

Potrzeby są efektem rozwoju. W 4People szukamy nowych ludzi do pracy. By móc jeszcze lepiej i jeszcze więcej, otwieramy rekrutację na stanowiska: New Business Manager oraz stażysty w dziale Social Media. Wyślij nam swoją aplikację i daj sobie szansę na wejście na kolejny szczebel ewolucji.

praca w 4people katowice

Już wkrótce mamy zamiar powiększyć nasz zespół o dwoje ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Przygotowaliśmy dla nich biurka, wstawiliśmy kwiaty do wazonu, kupiliśmy ciasto na powitanie, umyliśmy ich kubki na kawę i kazaliśmy copywriterowi napisać dla nich notkę na bloga. My jesteśmy już gotowi. Teraz czekamy aż zaprezentują się nam z jak najlepszej strony w postaci przesłanych CV.

Bacznie wsłuchując się w każdy szelest w skrzynce mailowej odpowiedzialnej za rekrutację, uważnie przyglądamy się wszystkim znalezionym tam tropom. Mamy chrapkę na najsilniejsze osobniki, które swoimi kompetencjami i doświadczeniem idealnie wkomponują się w nasze stado.

Szczegóły oferty pracy na stanowisku New Business Manager znajdziesz tutaj, natomiast więcej o ofercie stażu możesz dowiedzieć się z tego linku.

Wyściub nosa ze swej kryjówki, daj się zwabić i odważ się na więcej! Wyślij nam swoją aplikację, pokaż, na co Cię stać, a już wkrótce to może Ty dołączysz do grona jednej z największych agencji marketingu internetowego na Górnym Śląsku.

4People: ostrzymy sobie apetyt na Twoje talenty. Dołącz do nas!

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  O autorze:

  red.

  Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post
  Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

  Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

  Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!