4People na łowach

0 napisany przez red., 12 czerwca 2017

Potrzeby są efektem rozwoju. W 4People szukamy nowych ludzi do pracy. By móc jeszcze lepiej i jeszcze więcej, otwieramy rekrutację na stanowiska: New Business Manager oraz stażysty w dziale Social Media. Wyślij nam swoją aplikację i daj sobie szansę na wejście na kolejny szczebel ewolucji.

praca w 4people katowice

Już wkrótce mamy zamiar powiększyć nasz zespół o dwoje ludzi, którym nie jest wszystko jedno. Przygotowaliśmy dla nich biurka, wstawiliśmy kwiaty do wazonu, kupiliśmy ciasto na powitanie, umyliśmy ich kubki na kawę i kazaliśmy copywriterowi napisać dla nich notkę na bloga. My jesteśmy już gotowi. Teraz czekamy aż zaprezentują się nam z jak najlepszej strony w postaci przesłanych CV.

Bacznie wsłuchując się w każdy szelest w skrzynce mailowej odpowiedzialnej za rekrutację, uważnie przyglądamy się wszystkim znalezionym tam tropom. Mamy chrapkę na najsilniejsze osobniki, które swoimi kompetencjami i doświadczeniem idealnie wkomponują się w nasze stado.

Szczegóły oferty pracy na stanowisku New Business Manager znajdziesz tutaj, natomiast więcej o ofercie stażu możesz dowiedzieć się z tego linku.

Wyściub nosa ze swej kryjówki, daj się zwabić i odważ się na więcej! Wyślij nam swoją aplikację, pokaż, na co Cię stać, a już wkrótce to może Ty dołączysz do grona jednej z największych agencji marketingu internetowego na Górnym Śląsku.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

4People: ostrzymy sobie apetyt na Twoje talenty. Dołącz do nas!

Rate this post

O autorze:

red.

Materiał przygotowany przez redaktorów bloga Marketing dla Ludzi.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!