Wspieramy biznes, pomagamy Ukrainie – licytacja audytu działań marketingowych!

0 napisany przez Barbara Sontag, 07 marca 2022

W obliczu obecnych wydarzeń zjednoczyła się cała Polska. My również łączymy się naszym zielonym sercem 4PEOPLE💚 z każdym zranionym sercem o barwach niebiesko-żółtych. 💙💛 Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej, trudnej sytuacji dla naszych sąsiadów najważniejsze jest działanie, które może przynieść wiele dobra, a ono zawsze przezwycięży to, co złe. Proponujemy więc audyt działań marketingowych, który można wylicytować na platformie Allegro, a zebrane środki przekażemy na pomoc Ukrainie. Szczegóły zostawiamy Wam poniżej.

pomoc ukrainie

Obserwując media społecznościowe i rozmawiając z naszymi Klientami, dostrzegliśmy, że w kwestii pomocy mówicie jednym głosem: ona nie kończy się tu i teraz — żeby mogła trwać, musicie prosperować. Żeby biznes mógł skutecznie wspierać, sam musi się rozwijać.

Dlatego chcemy dołożyć swoją cegiełkę — wspierając Was naszą wiedzą i umiejętnościami z zakresu marketingu internetowego, jednocześnie pomagając w obecnej sytuacji na Ukrainie.

Uruchomiliśmy aukcję #WspieramBiznesPomagamUkrainie, z której środki trafią bezpośrednio do Polska Akcja Humanitarna (PAH).

Co można wylicytować?

Kompletny, wielowymiarowy i konstruktywny audyt e-marketingowy konkurencji o wartości 4 000 zł netto, który pozwoli Wam zaplanować skuteczną promocję w zmieniających się warunkach rynkowych i rozwinąć firmę, a dzięki temu, pomagać Ukrainie nie tylko tu i teraz, ale także jutro, za miesiąc i za rok.

Jeśli uda się uzbierać odpowiednią kwotę – przygotujemy dodatkowo audyt UX Twojej strony internetowej. 🇺🇦
Wejdź na stronę aukcji i dowiedz się więcej TUTAJ

Jak jeszcze można pomóc?

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Udostępniając link do licytacji, aby poszerzyć zasięg inicjatywy — będziemy wdzięczni za każdy gest, który pozwoli nam uzbierać jeszcze większą sumę!

Rate this post

O autorze:

Barbara Sontag

Content Marketingiem zainteresowała się tuż po studiach dziennikarskich. Wcześniej również pracowała przy tworzeniu treści, ale to te marketingowe polubiła najbardziej i z pasją pisze je dla klientów 4PEOPLE. Z kolei na agencyjnym blogu dzieli się wiedzą, jak je tworzyć, by były skuteczne i przenosiły czytelnika zawsze do zakładki z ofertą. Lubi bawić się słowem, a swoją kreatywność wykorzystuje w przygotowywanych wpisach!

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!