Wspieramy biznes, pomagamy Ukrainie – licytacja audytu działań marketingowych!

0 napisany przez Barbara Sontag, 07 marca 2022

W obliczu obecnych wydarzeń zjednoczyła się cała Polska. My również łączymy się naszym zielonym sercem 4PEOPLE💚 z każdym zranionym sercem o barwach niebiesko-żółtych. 💙💛 Zdajemy sobie jednak sprawę, że w obecnej, trudnej sytuacji dla naszych sąsiadów najważniejsze jest działanie, które może przynieść wiele dobra, a ono zawsze przezwycięży to, co złe. Proponujemy więc audyt działań marketingowych, który można wylicytować na platformie Allegro, a zebrane środki przekażemy na pomoc Ukrainie. Szczegóły zostawiamy Wam poniżej.

pomoc ukrainie

Obserwując media społecznościowe i rozmawiając z naszymi Klientami, dostrzegliśmy, że w kwestii pomocy mówicie jednym głosem: ona nie kończy się tu i teraz — żeby mogła trwać, musicie prosperować. Żeby biznes mógł skutecznie wspierać, sam musi się rozwijać.

Dlatego chcemy dołożyć swoją cegiełkę — wspierając Was naszą wiedzą i umiejętnościami z zakresu marketingu internetowego, jednocześnie pomagając w obecnej sytuacji na Ukrainie.

Uruchomiliśmy aukcję #WspieramBiznesPomagamUkrainie, z której środki trafią bezpośrednio do Polska Akcja Humanitarna (PAH).

Co można wylicytować?

Kompletny, wielowymiarowy i konstruktywny audyt e-marketingowy konkurencji o wartości 4 000 zł netto, który pozwoli Wam zaplanować skuteczną promocję w zmieniających się warunkach rynkowych i rozwinąć firmę, a dzięki temu, pomagać Ukrainie nie tylko tu i teraz, ale także jutro, za miesiąc i za rok.

Jeśli uda się uzbierać odpowiednią kwotę – przygotujemy dodatkowo audyt UX Twojej strony internetowej. 🇺🇦
Wejdź na stronę aukcji i dowiedz się więcej TUTAJ

Jak jeszcze można pomóc?

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Udostępniając link do licytacji, aby poszerzyć zasięg inicjatywy — będziemy wdzięczni za każdy gest, który pozwoli nam uzbierać jeszcze większą sumę!

Rate this post

O autorze:

Barbara Sontag

Content Marketingiem zainteresowała się tuż po studiach dziennikarskich. Wcześniej również pracowała przy tworzeniu treści, ale to te marketingowe polubiła najbardziej i z pasją pisze je dla klientów 4PEOPLE. Z kolei na agencyjnym blogu dzieli się wiedzą, jak je tworzyć, by były skuteczne i przenosiły czytelnika zawsze do zakładki z ofertą. Lubi bawić się słowem, a swoją kreatywność wykorzystuje w przygotowywanych wpisach!

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!