Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

0 napisany przez Adam Perz, 06 marca 2018

W Chorzowie, w hali sportowej MORiS w dniach 24 i 25 lutego odbyły się Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Srogie mrozy nie odstraszyły odwiedzających, którzy tłumnie zjawili się na imprezie. Oczywiście nie mogło zabraknąć również kilku osób reprezentujących naszą agencję – 4People.

targi

Targi te były doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą deweloperów prowadzących swoje inwestycje na Śląsku i Zagłębiu, ale również można było spotkać przedstawicieli firm mogących wybudować dom pod konkretne wymagania klienta.

Można było zauważyć, że potencjalni nabywcy przywiązują coraz większą wagę do technologii w jakiej chcą, aby był zbudowany ich dom. Coraz większa świadomość ekologiczna powoduje, że coraz śmielej sięgamy po możliwość ograniczenia zużywanej energii w naszych domach.

Na targi licznie przybyli przede wszystkim potencjalni klienci, którzy mogli w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu inwestycji, zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją sprzedaż, jak i tych praktycznie wyprzedanych w całości.

Nie zabrakło też stoisk firm oferujących finansowanie naszego wymarzonego domu czy mieszkania. Zwiedzający oprócz wielu folderów reklamowych, rzutów budynków oraz materiałów reklamowych mogli się zaopatrzyć w listę 100 inwestycji prowadzonych na Śląsku – materiał ten jest bardzo pomocny dla osób niezdecydowanych lub nie orientujących się dobrze w ofertach.

branża deweloperska targi

Na zwiedzających czekała bogata oferta zarówno inwestycji mieszkaniowych jak i domów od wolno stojących po szeregowe. Naszą uwagę najbardziej przyciągnęła oferta deweloperów takich jak Dombud, który był mecenasem targów, Perfekt Developer czy oferujący bardzo ciekawą inwestycję “Nowy Paryż” Xenakis Development.

deweloperzy targi chorzów

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że najwięcej inwestycji w naszym regionie powstaje w Katowicach, a w szczególności w południowej ich części. Wiele inwestycji powstaje również w okolicach Siemianowic Śląskich, Gliwic, Chorzowa czy Rudy Śląskiej. Widać, przynajmniej z oferty obecnych na targach deweloperów, że dąbrowska cześć naszego regionu jest mniej aktywna w tej materii.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, dzięki którym rodzice mogli na chwilę odpocząć od swych pociech i skorzystać z wizyty na targach i dowiedzieć się więcej na temat interesujących inwestycji.

Bardzo dobrze wypadło stoisko reprezentujące miasto Chorzów, które postanowiło zareklamować się na targach aktywnie poszukując inwestorów dla swych działek. Była to oferta nie kierowana do klienta indywidualnego lecz przedsiębiorców.

Kolejną już edycję Śląskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu można uznać za bardzo udaną. Oferta była bardzo bogata. Można było znaleźć zarówno inwestycje kierowane do zamożniejszych klientów, jak i młodych małżeństw czy nawet seniorów. Ci najbardziej zainteresowani mogli od razu ponegocjować ceny oraz dopytać się o szczegóły inwestycji czy możliwości zmian w projekcie.

Za rok każdy deweloper inwestujący na Śląsku powinien rozważyć wystawienie się na targach lub przynajmniej samą wizytę. Nas też z pewnością za rok nie zabraknie, gdyż jako agencja specjalizująca się w zdobywaniu klientów dla deweloperów lubimy trzymać rękę na pulsie.

Przygotujemy darmową wycenę wraz z propozycją strategii

*Powyższe dane zostaną użyte wyłącznie do obsługi Twojego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

* Pola wymagane

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

O autorze:

Adam Perz

Współwłaściciel agencji 4PEOPLE, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu. Do jego głównych obszarów odpowiedzialności należy pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów. Zajmuje się także nadzorowaniem działań marketingowych agencji. Fan piłki nożnej i e-sportu. Biegacz: bierze udział w imprezach sportowych, w tym maratonach.

Komentarze

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!
Marketing dla ludzi
Trzymaj rękę na e-pulsie!
Zapisz się do newslettera, a co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!
Marketing dla ludzi
Otrzymuj najświeższe newsy!
Zapisz się do newslettera, a co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!
Marketing dla ludzi
Trzymaj rękę na e-pulsie!
Zapisz się do newslettera, a co dwa tygodnie
otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!
Marketing dla ludzi
Trzymaj rękę na
Zapisz się do newslettera, a co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją
skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!
e-pulsie!

Szukasz skutecznego marketingu internetowego?
Oferujemy bezpłatne konsultacje!

Dzięki nim dowiesz się:

Co wybrać? Google czy Facebook a może LinkedIn? Które z tych lub wielu innych narzędzi warto zastosować w przypadku twojej firmy.

Na jakie koszty musisz się przygotować i na jakie korzyści możesz liczyć.

Jak Twoja firma wypada na tle konkurencji i o jakie elementy warto zadbać na stronie internetowej

Umów się na bezpłatną konsultację!

Katarzyna Rożek

Katarzyna Rożek

Account Manager