Śląskie Internetowe Rewolucje

1 napisany przez Sławomir Borowy, 10 lipca 2015

9 lokalizacji w 8 śląskich miastach, 30 specjalistów pracujących 1:1 z przedsiębiorcami. Setki firm z nowymi pomysłami na rozwijanie biznesu z wykorzystaniem internetu.  Tak właśnie wyglądają śląskie Internetowe Rewolucje. Już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenia i indywidualne warsztaty. Dokonaj rewolucji w swojej firmie!

Dla kogo rewolucja?

Internetowe Rewolucje to projekt skierowany do właścicieli firm, pracowników działu marketingu i osób, które w firmie odpowiedzialne są za „obsługę internetu”. Celem projektu jest oswojenie błyskawicznie rozwijającego się medium, poznanie nowinek oraz unikania typowych błędów, jakie popełniają przedsiębiorcy promujący biznes w sieci.

Jeśli Twoja firmowa strona WWW kolejny już rok czeka na aktualizację lub wciąż pozostaje w sferze planów, a realizowane działania marketingowe nie przynoszą założonych skutków to…

Godzinny wykład pozwoli usystematyzować wiedzę o podstawowych zasadach skutecznej promocji w poszczególnych kanałach marketingowych. Interesujące będą też możliwości rozwiązań „chmurowych” oraz wykorzystanie internetu przy promocji eksportu na rynki zagraniczne.  Następnie, w ramach indywidualnego warsztatu możemy skorzystać z porady specjalisty z zakresu marketingu internetowego, który na żywo rozwieje nasze wątpliwości, pokaże praktyczne rozwiązania i pomoże skonfigurować wybrane narzędzia analityczne.

IMG_6622

Wspieramy przedsiębiorstwa z różnych branż sektora MSP – od fryzjerów i restauratorów, przez firmy z branży e-commerce, aż po spółki inwestycyjne. Indywidualne problemy wymagają nieszablonowych rozwiązań, dlatego skorzystanie z doświadczeń ekspertów Internetowych Rewolucji okazuje się często inspirującym doświadczeniem.

Jak się zapisać?

Rejestracji na szkolenie i część warsztatową w wybranej lokalizacji dokonać można na dedykowanej stronie: rewolucje.withgoogle.com:

rejestracja

Szkolenia odbywają się w wybranych lokalizacjach:

  • Katowice
  • Gliwice
  • Bielsko-Biała
  • Chorzów
  • Dąbrowa Górnicza
  • Tychy
  • Rybnik
  • Częstochowa

Spotkania trwają przez cały lipiec, jednak wolnych miejsc jest coraz mniej, dlatego warto się pospieszyć!

Jako członek warsztatowego zespołu specjalistów oraz wykładowca śląskich Internetowych Rewolucji, serdecznie zapraszam wszystkich, dla których internet wciąż pozostaje nieodkrytym medium w drodze do zdobywania nowych klientów.

Czekają też drobne upominki i pyszne krówki!

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

figurki

Rate this post

O autorze:

Sławomir Borowy

Nie ma dla niego straconych tematów. Nawet, kiedy wszystko wskazuje na to, że strona przestanie być widoczna w wyszukiwarce, on znajduje sposób na odwrócenie trendu. To dlatego obsługuje najważniejszych klientów w agencji 4PEOPLE. Na imprezach branżowych udowadnia, że o marketingu w wyszukiwarkach można mówić zajmująco, ale też z sensem. Jego wystąpienia mogli oglądać goście wydarzeń, m.in.: Silesia SEM, Festiwal SEO, czy Internetowe Rewolucje z Google. Angażuje się w działalność społeczną. W 2013 roku przez trzy tygodnie uczył kenijskich nauczycieli podstaw obsługi komputerów i internetu.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!