PODCAST: Strona www – o CMSach słów kilka

0 napisany przez Łukasz Migura, 22 października 2021

CMS, czyli Content Managment System to system, który spełnia dwie funkcje: zarządza treścią oraz jest silnikiem strony, na której jest postawiona. CMSy pomagają też w redagowaniu i publikowaniu artykułów, zarządzaniu sprzedażą czy prezentacją działalności danej firmy – są świetną alternatywą dla budowania strony, ponieważ ich obsługa nie wymaga większych zdolności programistycznych. Jak działają CMSy? Jakie są ich wady i zalety? Którego CMSa wykorzystać do strony ofertowej, sklepu internetowego, a z jakiego zrezygnować? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

strona www: o CMSach słów kilka

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Szukasz skutecznej agencji SEO? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!