PODCAST: Strona www – o CMSach słów kilka

0 napisany przez Łukasz Migura, 22 października 2021

CMS, czyli Content Managment System to system, który spełnia dwie funkcje: zarządza treścią oraz jest silnikiem strony, na której jest postawiona. CMSy pomagają też w redagowaniu i publikowaniu artykułów, zarządzaniu sprzedażą czy prezentacją działalności danej firmy – są świetną alternatywą dla budowania strony, ponieważ ich obsługa nie wymaga większych zdolności programistycznych. Jak działają CMSy? Jakie są ich wady i zalety? Którego CMSa wykorzystać do strony ofertowej, sklepu internetowego, a z jakiego zrezygnować? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

strona www: o CMSach słów kilka

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!