PODCAST: SEO dla szkoły językowej

0 napisany przez Paweł Pawlak, 28 kwietnia 2022

Działalność szkół językowych cechuje się dużą sezonowością. Największe zainteresowanie tematem przypada na okres zapisów, czyli we wrześniu, co powoduje też wzrost wyszukiwań i wejść na stronę. Jednak o SEO dla branży edukacyjnej warto dbać cały rok, aby w czasie wzmożonego zainteresowania znajdować się na wysokich pozycjach po wpisaniu danej frazy przez użytkownika. Jakiej? Przede wszystkim związanej z tego typu usługami: ogólnymi, jak: „nauka angielskiego online”, „angielski online” lub lokalnymi: „szkoła językowa Katowice”. Więcej o wyborze fraz, ale także o tym, czy szkoła językowa potrzebuje bloga oraz, czy warto przygotować kurs online – dowiecie się z najnowszego odcinka podcastu agencji marketingu internetowegeo 4PEOPLE!

SEO dla szkoły językowej

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.
  Grzegorz Kaim

  Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

  Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!