PODCAST: SEO dla szkoły językowej

0 napisany przez Paweł Pawlak, 28 kwietnia 2022

Działalność szkół językowych cechuje się dużą sezonowością. Największe zainteresowanie tematem przypada na okres zapisów, czyli we wrześniu, co powoduje też wzrost wyszukiwań i wejść na stronę. Jednak o SEO dla branży edukacyjnej warto dbać cały rok, aby w czasie wzmożonego zainteresowania znajdować się na wysokich pozycjach po wpisaniu danej frazy przez użytkownika. Jakiej? Przede wszystkim związanej z tego typu usługami: ogólnymi, jak: „nauka angielskiego online”, „angielski online” lub lokalnymi: „szkoła językowa Katowice”. Więcej o wyborze fraz, ale także o tym, czy szkoła językowa potrzebuje bloga oraz, czy warto przygotować kurs online – dowiecie się z najnowszego odcinka podcastu agencji marketingu internetowegeo 4PEOPLE!

SEO dla szkoły językowej

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Rate this post

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!