PODCAST: Przygotowanie treści na stronę – samodzielnie czy z copywriterem?

0 napisany przez Łukasz Migura, 13 maja 2022

Planujesz rozbudować Twoją stronę o bloga firmowego, przygotować opisy kategorii, zakładek i produktów? Jeśli tak, masz dwie drogi: pisać teksty samodzielnie lub zlecić copywriterowi. Żeby jednak zaoszczędzić maksimum swojego czasu, który możesz przecież przeznaczyć na inne biznesowe działania – warto zasięgnąć pomocy copywritera lub specjalisty od Content Marketingu. Wybierając tego drugiego masz pewność, że teksty będą na jak najwyższym poziomie i zwiększą skuteczność działań SEO, dzięki dobraniu fraz o dużym potencjale – artykuły będą nie tylko kreatywne i merytoryczne, ale i zoptymalizowane. Więcej o tworzeniu treści dowiesz się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

przygotowanie treści na stronę - samodzielnie czy z copywriterem

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!