PODCAST: Powody, dla których powinieneś zdecydować się na SEO

0 napisany przez Paweł Pawlak, 27 grudnia 2021

Przymierzając się do wdrożenia działań marketingu internetowego na swoją stronę, często rozważa się różne rozwiązania: reklamy Google Ads czy Facebook Ads, których wyniki widać od razu oraz pozycjonowanie, które wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na efekty. Dlaczego jednak warto uzbroić się w cierpliwość i wybrać działania SEO? Jak wygląda strona, w której wdrożone zostało pozycjonowanie? W jaki sposób pozycjonowanie może dać Ci przewagę nad konkurencją? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Powody, dla których powinieneś zdecydować się na SEO

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!