PODCAST: Kiedy zabrać się za przygotowania podstrony pod Black Friday

0 napisany przez Paweł Pawlak, 22 listopada 2021

Black Friday i Cyber Monday to dwa „święta konsumpcyjne”, które przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych. Czarny Piątek wypada 26 listopada i jest okazją do „upolowania” produktów po przecenie. Cyber Monday jest przedłużeniem Czarnego Piątku, ale odnosi się głównie do zakupów online. W tych dniach ruch użytkowników na stronach wzrasta aż dwukrotnie, dzięki czemu sklepy internetowe mają szansę na sprzedanie większej ilości produktów po niższych cenach. Kiedy i jak przygotować podstronę pod Black Friday? Czy można wykorzystać podstronę z zeszłego roku? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Kiedy zabrać się za przygotowanie podstrony pod Black Friday

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!