PODCAST: Kary od Google

0 napisany przez Łukasz Migura, 07 lipca 2022

Coraz rzadziej słyszy się o karach nakładanych przez Google, co nie oznacza, że takowe już nie istnieją. Możemy wyróżnić dwa rodzaje kar – działania ręczne, które mają miejsce, kiedy nasza strona jest przeanalizowana przez pracownika Google oraz kary algorytmiczne – wtedy, kiedy Google aktualizuje algorytm swojej wyszukiwarki w danym zakresie. Jeżeli strona nie spełnia wytycznych – zostaje na nią nałożona kara. Dlaczego Google nakłada na strony „action” (bo tak łagodniej nazywa przyznawane kary)? Jaki wpływ kara może mieć na dalsze funkcjonowanie strony? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!