PODCAST: E-commerce w konkurencyjnej branży

0 napisany przez Paweł Pawlak, 08 czerwca 2021

Konkurencyjność branży jest złożonym zagadnieniem, a jeśli dotyczy sklepów internetowych, może być rozumiana dwojako. Mało tego, aby zacząć działać w konkurencyjnej branży, trzeba mieć przemyślaną strategię zwiększania swojej widoczności. Nie zagwarantują tego tylko ogólne frazy, pod które często strony internetowe są błędnie optymalizowane. Jakich fraz się wystrzegać, promując swój biznes w sieci? Jak odnaleźć się na konkurencyjnym rynku, dysponując podobnym produktem? Gdzie szukać informacji o działaniach konkurencji? Taka porcja marketingowej wiedzy czeka na Was w najnowszym podcaście!

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

* Pola wymagane

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!