PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

0 napisany przez Łukasz Migura, 24 maja 2022

Ceny usług i produktów znacznie poszły w górę – wystarczy zauważyć to chociażby na zakupach spożywczych czy na stacji benzynowej. Jednak wzrost cen obejmuje również działania marketingowe, takie jak SEO, do czego przyczynił się w dużej mierze inbound marketing. Poza tym sam koszt pracy pozycjonera wzrasta, dlatego trzeba być nastawionym na to, że budżet też będzie znacznie większy. Nie są to oczywiście jedyne powody. Dlaczego jeszcze SEO drożeje skoro strona jest już po tylu optymalizacjach? Dokąd zmierza pozycjonowanie? Tego i wiele więcej dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Dlaczego SEO drożeje? Czy jest outreach i inbound marketing

Posłuchaj! Rozmawiają Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!