PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

0 napisany przez Łukasz Migura, 24 maja 2022

Ceny usług i produktów znacznie poszły w górę – wystarczy zauważyć to chociażby na zakupach spożywczych czy na stacji benzynowej. Jednak wzrost cen obejmuje również działania marketingowe, takie jak SEO, do czego przyczynił się w dużej mierze inbound marketing. Poza tym sam koszt pracy pozycjonera wzrasta, dlatego trzeba być nastawionym na to, że budżet też będzie znacznie większy. Nie są to oczywiście jedyne powody. Dlaczego jeszcze SEO drożeje skoro strona jest już po tylu optymalizacjach? Dokąd zmierza pozycjonowanie? Tego i wiele więcej dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Dlaczego SEO drożeje? Czy jest outreach i inbound marketing

Posłuchaj! Rozmawiają Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!