PODCAST: Dlaczego SEO dla małego (lokalnego) dewelopera się nie opłaca?

0 napisany przez Paweł Pawlak, 21 marca 2022

Dlaczego „duzi” deweloperzy powinni dbać o działania SEO, a „mali”, lokalni z takiego rozwiązania marketingowego zrezygnować? Warto odpowiedzieć na to pytanie, analizując rynek – czyli czy deweloper prowadzi sprzedaż w kilku miejscowościach, czy w jednej. Jeżeli jest to deweloper, który działa na wielu rynkach – jak najbardziej rekomendowane jest pozycjonowanie. Lokalnemu przedsiębiorcy się to nie opłaca – z pewnych przyczyn, jeszcze Wam nieznanych. Ale nic straconego! Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE od naszych specjalistów SEO i gościa specjalnego Joanny Rechnio – koordynatorki działu Social Media oraz projektów deweloperskich!

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!