PODCAST: Co robić a czego nie robić gdy spadną pozycje

0 napisany przez Łukasz Migura, 08 października 2021

Angażując się w działania SEO, oczekujecie przede wszystkim wzrostu widoczności strony w wyszukiwarce – i to jest jak najbardziej zrozumiałe. Przez długi czas obserwujecie, że Wasze wysiłki naprawdę przynoszą zadowalające efekty, gdy nieoczekiwanie następuje tendencja spadkowa w wyniku aktualizacji Google i sytuacja z widocznością się komplikuje. Co robić? Po pierwsze i najważniejsze: nie panikować – zapewne jest to przejściowy problem, który wymaga jedynie przeanalizowania i podjęcia odpowiednich kroków. Jakich? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingowej 4PEOPLE!

Co robić a czego nie robić gdy spadną pozycje

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!