PODCAST: Błąd 404

0 napisany przez Łukasz Migura, 02 grudnia 2021

Błąd 404 (not found) to odpowiedź serwera na zapytanie użytkowników. Pojawia się wtedy, gdy mogą oni połączyć się z serwerem, ale nie znajdują na nim danego pliku. Przykładowo, taka informacja może pojawić się w sklepie internetowym, gdy dany produkt zostanie sprzedany lub wycofany z oferty. Jak znaleźć błąd 404? Czy taka sytuacja ma wpływ na SEO? Jak naprawić błąd 404? Dlaczego rekomendujemy przygotowanie personalizowanej strony z błędem, aby była ciekawsza dla użytkownika? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Błąd 404 - nie ma takiej strony

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!