Pobierz bezpłatną checklistę do konfiguracji nowego Google Analytics 4!

0 napisany przez Gabriel Skoczeń, 16 marca 2023

Chcesz być przygotowany na nadchodzące zmiany w analityce internetowej? Chcesz mieć pewność, że wykorzystujesz nowe możliwości Google Analytics? Zostaw nam swój adres e-mail, a wyślemy Ci bezpłatną checklistę GA4! Dzięki niej dowiesz się, na co zwrócić uwagę przed uruchomieniem nowego Google Analytics 4! Już w lipcu 2023 roku Google Analytics Universal przestanie zbierać dane o ruchu na Twojej stronie. Przygotuj swój biznes na nowy Google Analytics 4! Nie trać potencjału – już dziś sprawdź, co powinieneś ustawić na swoim koncie Google Analytics. Zostaw nam swój adres e-mail, a wyślemy Ci bezpłatną checklistę GA4

. Wprowadź ją na swoim koncie GA, aby zaoszczędzić czas i uniknąć pomyłek, które mogą Cię dużo kosztować.

Dlaczego zła konfiguracja analityki internetowej może Cię dużo kosztować? Prowadzenie biznesu powinno opierać się na twardych danych, a decyzje biznesowe powinny być następstwem ich analizy. Jeśli dane zbierają się niepoprawnie, może to prowadzić do błędnych wniosków – a to z kolei do nietrafionych strategii oraz zmarnowanego budżetu marketingowego.

Aby tego uniknąć, już dziś odbierz checklistę GA4 i zyskaj pewność, że dane z Twoich stron internetowych będą poprawnie zbierane. Wykorzystaj przygotowaną przez nas instrukcję “krok po kroku”, zawierającą opisy i grafiki do każdego z 15. kroków, aby poprawnie skonfigurować nowy Google Analytics 4!

Rate this post

O autorze:

Gabriel Skoczeń

W 4PEOPLE zajmuje się Content Marketingiem, czyli tworzeniem tekstów blogowych, treści na strony internetowe czy treści reklamowych. Zaczynał od pracy jako dziennikarz sportowy, gdzie szlifował swoje umiejętności pisania w taki sposób, aby inni chcieli poświęcić swój czas na przeczytanie przygotowanych materiałów. Obecnie tę wiedzę wykorzystuje w pracy dla agencji 4PEOPLE - najważniejsze jest dla niego tworzenie tekstów zgodnie z wcześniej wyznaczonymi celami, które mają one spełnić.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!