Pobierz bezpłatną checklistę do konfiguracji nowego Google Analytics 4!

0 napisany przez Gabriel Skoczeń, 16 marca 2023

Chcesz być przygotowany na nadchodzące zmiany w analityce internetowej? Chcesz mieć pewność, że wykorzystujesz nowe możliwości Google Analytics? Zostaw nam swój adres e-mail, a wyślemy Ci bezpłatną checklistę GA4! Dzięki niej dowiesz się, na co zwrócić uwagę przed uruchomieniem nowego Google Analytics 4! Już w lipcu 2023 roku Google Analytics Universal przestanie zbierać dane o ruchu na Twojej stronie. Przygotuj swój biznes na nowy Google Analytics 4! Nie trać potencjału – już dziś sprawdź, co powinieneś ustawić na swoim koncie Google Analytics. Zostaw nam swój adres e-mail, a wyślemy Ci bezpłatną checklistę GA4

. Wprowadź ją na swoim koncie GA, aby zaoszczędzić czas i uniknąć pomyłek, które mogą Cię dużo kosztować.

Dlaczego zła konfiguracja analityki internetowej może Cię dużo kosztować? Prowadzenie biznesu powinno opierać się na twardych danych, a decyzje biznesowe powinny być następstwem ich analizy. Jeśli dane zbierają się niepoprawnie, może to prowadzić do błędnych wniosków – a to z kolei do nietrafionych strategii oraz zmarnowanego budżetu marketingowego.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Aby tego uniknąć, już dziś odbierz checklistę GA4 i zyskaj pewność, że dane z Twoich stron internetowych będą poprawnie zbierane. Wykorzystaj przygotowaną przez nas instrukcję “krok po kroku”, zawierającą opisy i grafiki do każdego z 15. kroków, aby poprawnie skonfigurować nowy Google Analytics 4!

Rate this post

O autorze:

Gabriel Skoczeń

W 4PEOPLE zajmuje się Content Marketingiem, czyli tworzeniem tekstów blogowych, treści na strony internetowe czy treści reklamowych. Zaczynał od pracy jako dziennikarz sportowy, gdzie szlifował swoje umiejętności pisania w taki sposób, aby inni chcieli poświęcić swój czas na przeczytanie przygotowanych materiałów. Obecnie tę wiedzę wykorzystuje w pracy dla agencji 4PEOPLE - najważniejsze jest dla niego tworzenie tekstów zgodnie z wcześniej wyznaczonymi celami, które mają one spełnić.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!