PODCAST: Wyznaczanie celów – dlaczego jest ważne?

0 napisany przez Aleksandra Bortel, 02 kwietnia 2021

W marketingu internetowym jest jak w życiu – wyznaczenie celów pozwala odpowiedzieć na pytanie, do czego chcemy dążyć. To z kolei umożliwia nam dobranie odpowiednich rozwiązań, które pomogą w osiągnięciu zakładanego rezultatu. Jakie jeszcze inne korzyści może przynieść wyznaczanie celów? A może nie tylko korzyści, ale i zagrożenia? Tego dowiecie się, słuchając kolejnego odcinka podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE! Dzisiejszym gościem Łukasza Migury i Pawła Pawlaka jest Aleksandra Bortel – Key Account Manager.

wyznaczanie celów - dlaczego jest ważne

Posłuchaj! Rozmawiają: Aleksandra Bortel, Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Chcesz postawić na skuteczny marketing oparty o cele? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Aleksandra Bortel

  W 4PEOPLE jako Account Manager odpowiada za budowanie długotrwałych relacji z klientami. Rozumie ich potrzeby i rekomenduje najlepsze rozwiązania, które pomagają w osiąganiu celów biznesowych. Wykorzystując narzędzia marketing automation, nie zapomina, że najważniejsza jest relacja człowiek-człowiek. Inspirują ją podróże, dobra kuchnia... i jej kot :)

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!