PODCAST: Wyznaczanie celów – dlaczego jest ważne?

0 napisany przez Aleksandra Bortel, 02 kwietnia 2021

W marketingu internetowym jest jak w życiu – wyznaczenie celów pozwala odpowiedzieć na pytanie, do czego chcemy dążyć. To z kolei umożliwia nam dobranie odpowiednich rozwiązań, które pomogą w osiągnięciu zakładanego rezultatu. Jakie jeszcze inne korzyści może przynieść wyznaczanie celów? A może nie tylko korzyści, ale i zagrożenia? Tego dowiecie się, słuchając kolejnego odcinka podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE! Dzisiejszym gościem Łukasza Migury i Pawła Pawlaka jest Aleksandra Bortel – Key Account Manager.

wyznaczanie celów - dlaczego jest ważne

Posłuchaj! Rozmawiają: Aleksandra Bortel, Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Aleksandra Bortel

W 4PEOPLE jako Account Manager odpowiada za budowanie długotrwałych relacji z klientami. Rozumie ich potrzeby i rekomenduje najlepsze rozwiązania, które pomagają w osiąganiu celów biznesowych. Wykorzystując narzędzia marketing automation, nie zapomina, że najważniejsza jest relacja człowiek-człowiek. Inspirują ją podróże, dobra kuchnia... i jej kot :)

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!