Wtem!

1 napisany przez Michał Świech, , 06 sierpnia 2012

Tak, to jest nasz blog firmowy (nasz, czyli agencji 4People). I owszem, będziemy na nim pisać o tym, co robimy.

Gdyby ktoś miał wątpliwości: będziemy pisać o tym dlatego, że chcemy, żeby o naszej pracy było nieco głośniej. W końcu staramy się nie lada, czemu więc mielibyśmy wszystko, co robimy, chować do szuflady, kieszeni, pod kołdrę?

Wtem!

Tym niemniej!

Postaramy się oszczędzić wam gładkich korpowpisów o tym, że jest dobrze (o, jak dobrze! Ekstaza, aromatyczna kawa, chrupiące rogaliki i przyjemne w dotyku materiały w jednym!). O tym, że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, a klienci są zawsze zadowoleni. Co oczywiście nie znaczy, że będziemy pisać o naszych wtopach (sorry, ale są pewne granice, których przekraczać nie wolno).

Otóż!

Przeczytacie na naszym blogu o wynikach naszych badań prowadzonych w Laboratorium. Żeby nie być gołosłownym: w najbliższym czasie przedstawimy naszą analizę dotyczącą nieortodoksyjnego wykorzystania dopasowania przybliżonego w kampanii Linków Sponsorowanych. A później (albo wcześniej) – nasze wnioski dotyczące funkcjonalności stron www.

Albo!

Znajdziecie tu analizy, z których dowiedzie się, jakie witryny odwiedzają poszukujący mieszkań i dlaczego jest to bardzo często onet. Dostaniecie dostęp do szerszych raportów traktujących konkretny problem przekrojowo i case studies, w których skupiamy się na jednym przypadku.

Słowem!

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

Będzie byczo.

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!