PODCAST: Współczynnik odrzuceń – czym jest i jak go poprawić?

0 napisany przez Paweł Pawlak, 29 czerwca 2021

Bounce rate, czyli współczynnik odrzuceń związany jest z zaangażowaniem użytkowników na danej stronie internetowej. Z zasady im niższy, tym lepszy, ale są pewne granice, o których musimy pamiętać. Odwołując się do badań, możemy wskazać następujące poziomy bounce rate: rewelacyjny, normalny, alarmujący i zły. Chcesz sprawdzić, który rodzaj występuje na Twojej stronie i jak go obliczyć? Gdzie i jak monitorować współczynnik odrzuceń? Słuchaj uważnie najnowszego podcastu i już dziś zastosuj wszystkie wskazówki, którymi dzielą się z Tobą nasi eksperci SEO!

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

 –

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

* Pola wymagane

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!