PODCAST: Techniki blackhatowe

0 napisany przez Łukasz Migura, 18 czerwca 2021

Choć czarny kapelusz zazwyczaj kojarzy się ze słynną sztuczką magików, to w świecie marketingu również znalazł miejsce. Blackhat to techniki, które z punktu widzenia pozycjonera mają podbić widoczność strony, ale przez wyszukiwarkę są określane jako niekorzystne. Oprócz czarnego kapelusza wyróżniamy jeszcze biały i szary. Co oznaczają te pojęcia w kontekście SEO i dlaczego warto je znać? Jakie działania możemy nazwać blackhatowymi? Wszystko zostało wyjaśnione w najnowszym podcaście. Tym razem nasz duet pozycjonerów dzieli się z Wami nie tylko wiedzą, ale swoimi przemyśleniami dotyczącymi artykułu na Search Engine Journal.

 

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

* Pola wymagane

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

O autorach:

Łukasz Migura

Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!