PODCAST: Techniki blackhatowe

0 napisany przez Łukasz Migura, 18 czerwca 2021

Choć czarny kapelusz zazwyczaj kojarzy się ze słynną sztuczką magików, to w świecie marketingu również znalazł miejsce. Blackhat to techniki, które z punktu widzenia pozycjonera mają podbić widoczność strony, ale przez wyszukiwarkę są określane jako niekorzystne. Oprócz czarnego kapelusza wyróżniamy jeszcze biały i szary. Co oznaczają te pojęcia w kontekście SEO i dlaczego warto je znać? Jakie działania możemy nazwać blackhatowymi? Wszystko zostało wyjaśnione w najnowszym podcaście. Tym razem nasz duet pozycjonerów dzieli się z Wami nie tylko wiedzą, ale swoimi przemyśleniami dotyczącymi artykułu na Search Engine Journal.

Techniki blackhatowe - co sądzimy o nowym artykule na Search Engine Journal
 

Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!