PODCAST: Przeniesienie biznesu do sieci w czasach pandemii

0 napisany przez Łukasz Migura, 14 maja 2021

Pandemiczna rzeczywistość przyspieszyła proces digitalizacji przedsiębiorstw. Wielu właścicieli uświadomiło sobie, że w obecnych czasach obecność ich firm w sieci jest kluczowa. Nie dla wszystkich biznesów działalność internetowa będzie idealnym rozwiązaniem, ale lockdown pokazał, że nie tylko e-commerce może generować zyski w wirtualnej przestrzeni. Jakie branże z naszego doświadczenia nie tylko mogą, ale również powinny przenieść się do sieci ze swoją działalnością? Tego dowiecie się, słuchając kolejnego odcinka podcastu agencji marketingowej 4PEOPLE!

przeniesienie biznesu do sieci w czasie pandemii

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

* Pola wymagane

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

O autorach:

Łukasz Migura

Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!