PODCAST: Przeniesienie biznesu do sieci w czasach pandemii

0 napisany przez Łukasz Migura, 14 maja 2021

Pandemiczna rzeczywistość przyspieszyła proces digitalizacji przedsiębiorstw. Wielu właścicieli uświadomiło sobie, że w obecnych czasach obecność ich firm w sieci jest kluczowa. Nie dla wszystkich biznesów działalność internetowa będzie idealnym rozwiązaniem, ale lockdown pokazał, że nie tylko e-commerce może generować zyski w wirtualnej przestrzeni. Jakie branże z naszego doświadczenia nie tylko mogą, ale również powinny przenieść się do sieci ze swoją działalnością? Tego dowiecie się, słuchając kolejnego odcinka podcastu agencji marketingowej 4PEOPLE!

przeniesienie biznesu do sieci w czasie pandemii

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!