Marketing dla ludzi na nowo

2 napisany przez Michał Świech, , 12 sierpnia 2014

Nowy wygląd bloga to lepsza funkcjonalność i wciąż tak samo ciekawe artykuły!

Trochę się napracowaliśmy. Chcieliśmy, żeby nowa wersja bloga była całkowicie unikalna – właściwa tylko dla nas. Ale nie tylko. Przede wszystkim zależało nam na tym, żeby Marketing dla ludzi był serwisem, który wygodnie się przegląda. Gdzie teksty zaprezentowane są w czytelny sposób i gdzie można w prosty sposób przechodzić z jednego artykułu do drugiego.

Z pewnością w pierwszych dniach użytkowania pojawią się jakieś błędy. Być może coś trzeba będzie poprawić, a tu i ówdzie zmienić. No cóż – to się zdarza. Za wszystkie uwagi będziemy oczywiście wdzięczni.

Zmiana w wyglądzie bloga nie oznacza jednak, że zmienia się jego profil. Przeciwnie – będziemy publikować jeszcze więcej ciekawych, merytorycznych materiałów dotyczących marketingu internetowego. I tak, jak dotychczas, będziemy starali się przedstawiać trudne tematy w jak najprostszy sposób, z uwzględnieniem korzyści biznesowych. W końcu marketing jest dla ludzi.

Żeby być na bieżąco z naszymi artykułami – zapiszcie się do newslettera. Teraz to proste – wystarczy wpisać adres w pole po prawej.

A teraz – napiszcie, jak wam się podoba nowy wygląd bloga.

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!