Marketing dla ludzi na nowo

2 napisany przez Michał Świech, , 12 sierpnia 2014

Nowy wygląd bloga to lepsza funkcjonalność i wciąż tak samo ciekawe artykuły!

Trochę się napracowaliśmy. Chcieliśmy, żeby nowa wersja bloga była całkowicie unikalna – właściwa tylko dla nas. Ale nie tylko. Przede wszystkim zależało nam na tym, żeby Marketing dla ludzi był serwisem, który wygodnie się przegląda. Gdzie teksty zaprezentowane są w czytelny sposób i gdzie można w prosty sposób przechodzić z jednego artykułu do drugiego.

Z pewnością w pierwszych dniach użytkowania pojawią się jakieś błędy. Być może coś trzeba będzie poprawić, a tu i ówdzie zmienić. No cóż – to się zdarza. Za wszystkie uwagi będziemy oczywiście wdzięczni.

Zmiana w wyglądzie bloga nie oznacza jednak, że zmienia się jego profil. Przeciwnie – będziemy publikować jeszcze więcej ciekawych, merytorycznych materiałów dotyczących marketingu internetowego. I tak, jak dotychczas, będziemy starali się przedstawiać trudne tematy w jak najprostszy sposób, z uwzględnieniem korzyści biznesowych. W końcu marketing jest dla ludzi.

Żeby być na bieżąco z naszymi artykułami – zapiszcie się do newslettera. Teraz to proste – wystarczy wpisać adres w pole po prawej.

Zyskaj więcej klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym z certyfikowanym partnerem Google Premium.

A teraz – napiszcie, jak wam się podoba nowy wygląd bloga.

Rate this post
Reklama w Internecie nie musi być droga!

Reklama w Internecie nie musi być droga!

Umów się na konsultację i poznaj propozycję naszych działań wraz z ich wyceną.

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!