PODCAST: Zmiany w Google Ads w 2021

0 napisany przez Paweł Pawlak, 05 listopada 2021

Chyba wszyscy już przywykliśmy do zmian, jakie serwuje nam Google i inne narzędzia marketingu internetowego. Żeby Twoje działania były wciąż skuteczne, ważne jest bieżące śledzenie wszystkich aktualizacji i nowych zasad, co pomoże Ci zyskać przewagę nad konkurencją. W 2021 r. w Google Ads nowością są chociażby „słowa kluczowe z plusem”. Czym jeszcze Google zaskoczył wszystkich zajmujących się prowadzeniem kampanii? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE, w którym to pojawił się gość specjalny – od lat ściśle związany z Google Ads!

zmiany w google ads 2021

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura, Paweł Pawlak i Kinga Gołębiewska

Twoje kampanie nie przynoszą efektów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Kinga Gołębiewska

  W 4PEOPLE zajmuje się prowadzeniem kampanii PPC. Dla niej kampanie to nie tylko praca - to pasja, dająca możliwość kreowania wizerunku firmy w internecie. Wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu Facebook Ads i Google Ads, aby osiągnąć efekt synergii pomiędzy prowadzonymi kampaniami i generować jak najwyższe współczynniki konwersji dla klientów. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie szkoleń, na których pomaga uczestnikom zrozumieć zasady działania marketingu w internecie. Wolny czas uwielbia spędzać na długich, górskich spacerach wraz z całą rodziną. Fanka serialu Friends, który może oglądać bez końca.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!