PODCAST: Techniki blackhatowe

0 napisany przez Łukasz Migura, 18 czerwca 2021

Choć czarny kapelusz zazwyczaj kojarzy się ze słynną sztuczką magików, to w świecie marketingu również znalazł miejsce. Blackhat to techniki, które z punktu widzenia pozycjonera mają podbić widoczność strony, ale przez wyszukiwarkę są określane jako niekorzystne. Oprócz czarnego kapelusza wyróżniamy jeszcze biały i szary. Co oznaczają te pojęcia w kontekście SEO i dlaczego warto je znać? Jakie działania możemy nazwać blackhatowymi? Wszystko zostało wyjaśnione w najnowszym podcaście. Tym razem nasz duet pozycjonerów dzieli się z Wami nie tylko wiedzą, ale swoimi przemyśleniami dotyczącymi artykułu na Search Engine Journal.

Techniki blackhatowe - co sądzimy o nowym artykule na Search Engine Journal
 

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!