PODCAST: Przygotowanie treści na stronę – samodzielnie czy z copywriterem?

0 napisany przez Łukasz Migura, 13 maja 2022

Planujesz rozbudować Twoją stronę o bloga firmowego, przygotować opisy kategorii, zakładek i produktów? Jeśli tak, masz dwie drogi: pisać teksty samodzielnie lub zlecić copywriterowi. Żeby jednak zaoszczędzić maksimum swojego czasu, który możesz przecież przeznaczyć na inne biznesowe działania – warto zasięgnąć pomocy copywritera lub specjalisty od Content Marketingu. Wybierając tego drugiego masz pewność, że teksty będą na jak najwyższym poziomie i zwiększą skuteczność działań SEO, dzięki dobraniu fraz o dużym potencjale – artykuły będą nie tylko kreatywne i merytoryczne, ale i zoptymalizowane. Więcej o tworzeniu treści dowiesz się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

przygotowanie treści na stronę - samodzielnie czy z copywriterem

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!