PODCAST: Powody, dla których powinieneś zdecydować się na SEO

0 napisany przez Paweł Pawlak, 27 grudnia 2021

Przymierzając się do wdrożenia działań marketingu internetowego na swoją stronę, często rozważa się różne rozwiązania: reklamy Google Ads czy Facebook Ads, których wyniki widać od razu oraz pozycjonowanie, które wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na efekty. Dlaczego jednak warto uzbroić się w cierpliwość i wybrać działania SEO? Jak wygląda strona, w której wdrożone zostało pozycjonowanie? W jaki sposób pozycjonowanie może dać Ci przewagę nad konkurencją? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Powody, dla których powinieneś zdecydować się na SEO

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak
Rate this post

O autorach:

Paweł Pawlak

W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

Łukasz Migura

Jako specjalista SEO działa od 2014 roku. Przeprowadza wnikliwe audyty, wdraża zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony. Dzięki doświadczeniu pisarskiemu przygotowuje i redaguje teksty, które nie tylko przyciągają ruch, ale także sprzedają. Od 2020 roku zajmuje się także produkcją treści audio, w tym podcastów.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Rate this post
Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia marketingowego to:

Marketing dla ludzi
Zapisz się do newslettera!
Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!