PODCAST: Kary od Google

0 napisany przez Łukasz Migura, 07 lipca 2022

Coraz rzadziej słyszy się o karach nakładanych przez Google, co nie oznacza, że takowe już nie istnieją. Możemy wyróżnić dwa rodzaje kar – działania ręczne, które mają miejsce, kiedy nasza strona jest przeanalizowana przez pracownika Google oraz kary algorytmiczne – wtedy, kiedy Google aktualizuje algorytm swojej wyszukiwarki w danym zakresie. Jeżeli strona nie spełnia wytycznych – zostaje na nią nałożona kara. Dlaczego Google nakłada na strony „action” (bo tak łagodniej nazywa przyznawane kary)? Jaki wpływ kara może mieć na dalsze funkcjonowanie strony? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Kary od Google

  Pokaż wszystkie
  Sprawdź

  Wymagająca branża? Sprawdź, jakie osiągamy wyniki z naszymi klientami.

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!