PODCAST: Jak zająć się pozycjonowaniem kliniki medycyny estetycznej?

0 napisany przez Łukasz Migura, 14 marca 2022

Czy branża kosmetologii i medycyny estetycznej jest konkurencyjna? Jak przygotować podstronę z ofertą i czy warto prowadzić w tym przypadku bloga firmowego? Zanim przejdziemy do zasad pozycjonowania medycyny estetycznej i odpowiedzi na powyższe pytania przyjrzyjmy się, jak wygląda sama branża i czym się charakteryzuje. Medycyna estetyczna jest konkurencyjnym biznesem, ale z racji tego, że kliniki czy punty kosmetologiczne dysponują innymi zabiegami, to ta konkurencyjność pod względem specjalizacji danej kliniki się zawęża. W działaniach marketingowych wyzwaniem jest przede wszystkim pozycjonowanie lokalne. Dlaczego? Tego oraz innych zasad SEO dotyczących strony kliniki medycyny estetycznej dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

jak zająć się pozycjonowaniem kliniki medycyny estetycznej

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!