PODCAST: Jak będzie wyglądać SEO w 2022 roku?

0 napisany przez Łukasz Migura, 07 stycznia 2022

2021 rok przyzwyczaił nas do częstych i zróżnicowanych aktualizacji pod względem pozycjonowania. Były updat’y dotyczące treści, szybkości strony czy spamu, a na dodatek niektóre z nich podzielono na dwie części, przez co cały proces zmian znacznie wydłużył się w czasie. Czego możemy się spodziewać w rozpoczynającym się 2022 roku? Czy i tym razem coś nas zaskoczy, zawiedzie lub przysporzy problemów? Zobaczymy! Jednak życzylibyśmy Wam (i sobie też), aby podobnych aktualizacji było jak najmniej – a jeśli już się pojawią, to tylko te dobrze przemyślane i nieco odległe w czasie. Dlaczego? Żebyśmy mogli precyzyjnie analizować ich wpływ na stronę, a także potrafili określić jasne przyczyny wzrostów i spadków pozycji. Czy zasady SEO mogą się zmienić? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingowej 4PEOPLE!

jak wyglądać SEO w 2022 roku

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!