PODCAST: E-commerce w konkurencyjnej branży

0 napisany przez Paweł Pawlak, 08 czerwca 2021

Konkurencyjność branży jest złożonym zagadnieniem, a jeśli dotyczy sklepów internetowych, może być rozumiana dwojako. Mało tego, aby zacząć działać w konkurencyjnej branży, trzeba mieć przemyślaną strategię zwiększania swojej widoczności. Nie zagwarantują tego tylko ogólne frazy, pod które często strony internetowe są błędnie optymalizowane. Jakich fraz się wystrzegać, promując swój biznes w sieci? Jak odnaleźć się na konkurencyjnym rynku, dysponując podobnym produktem? Gdzie szukać informacji o działaniach konkurencji? Taka porcja marketingowej wiedzy czeka na Was w najnowszym podcaście!

Ecommerce w konkurencyjnej branży

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!