PODCAST: Dlaczego SEO dla małego (lokalnego) dewelopera się nie opłaca?

0 napisany przez Paweł Pawlak, 21 marca 2022

Dlaczego „duzi” deweloperzy powinni dbać o działania SEO, a „mali”, lokalni z takiego rozwiązania marketingowego zrezygnować? Warto odpowiedzieć na to pytanie, analizując rynek – czyli czy deweloper prowadzi sprzedaż w kilku miejscowościach, czy w jednej. Jeżeli jest to deweloper, który działa na wielu rynkach – jak najbardziej rekomendowane jest pozycjonowanie. Lokalnemu przedsiębiorcy się to nie opłaca – z pewnych przyczyn, jeszcze Wam nieznanych. Ale nic straconego! Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE od naszych specjalistów SEO i gościa specjalnego Joanny Rechnio – koordynatorki działu Social Media oraz projektów deweloperskich!

Dlaczego SEO dla małego lokalnego dewelopera się nie opłaca?

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!