PODCAST: Czy notariusz lub adwokat mogą się pozycjonować?

0 napisany przez Łukasz Migura, 04 lutego 2022

Marketing usług prawniczych jest możliwy, ale wiąże się z ograniczeniami etyki prawniczej. Jeśli jednak będziemy się trzymać określonych zasad, uda nam się zbudować spójny wizerunek radcy, prawnika czy kancelarii, a co za tym idzie walczyć o wysokie pozycje w wyszukiwarce. Żeby jednak działania SEO przyniosły oczekiwane efekty, strona oferująca usługi prawne powinna mieć właściwy system nawigacji, aby każdy zainteresowany już na wstępie odnalazł kluczowe informacje, takie jak opis usług czy formularz kontaktowy. O jakie elementy warto jeszcze zadbać, chcąc promować swoją kancelarię w sieci? Jaki budżet jest potrzebny do działań marketingowych w tej branży? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

czy notariusz lub adwokat mogą się pozycjonować?

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Dlaczego SEO drożeje?

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!