PODCAST: Błąd 404

0 napisany przez Łukasz Migura, 02 grudnia 2021

Błąd 404 (not found) to odpowiedź serwera na zapytanie użytkowników. Pojawia się wtedy, gdy mogą oni połączyć się z serwerem, ale nie znajdują na nim danego pliku. Przykładowo, taka informacja może pojawić się w sklepie internetowym, gdy dany produkt zostanie sprzedany lub wycofany z oferty. Jak znaleźć błąd 404? Czy taka sytuacja ma wpływ na SEO? Jak naprawić błąd 404? Dlaczego rekomendujemy przygotowanie personalizowanej strony z błędem, aby była ciekawsza dla użytkownika? Tego dowiecie się z najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Błąd 404 - nie ma takiej strony

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Potrzebujesz nowych klientów? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!