PODCAST: Analiza konkurencji

0 napisany przez Paweł Pawlak, 03 czerwca 2022

Analiza konkurencji obrazuje działania rynkowe rywali. Podpatrując ich rozwiązania, możecie jeszcze bardziej udoskonalać Wasze, czego efektem będzie wzrost liczby nowych klientów oraz dalsza chęć korzystania z usług przez tych dotychczasowych. Żeby jednak analiza uświadomiła Wam, co należy zoptymalizować – warto skorzystać z narzędzi wspomagających, takich jak Google Analytics czy Google Search Console. Jeśli nadal zastanawiacie się, w jakim celu oraz kiedy przeprowadzić analizę konkurencji, a także, czy proces ten musi być powtarzany – posłuchajcie najnowszego podcastu agencji marketingu internetowego 4PEOPLE!

Analiza konkurencji - czy, kiedy i po co ją przeprowadzać

Posłuchaj! Rozmawiają: Łukasz Migura i Paweł Pawlak

Przygotuję
darmową wycenę
wraz z propozycją strategii

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 4PEOPLE Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach moich danych osobowych w celu:

  * Pola wymagane

  Rate this post

  Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

  Rate this post

  O autorach:

  Paweł Pawlak

  W 4PEOPLE prowadzi kampanie pozycjonowania. Koordynuje prace działu, pracuje nad audytami SEO, dostępności i użyteczności, optymalizuje witryny i robi wszystko, żeby były widoczne w wyszukiwarce.

  Łukasz Migura

  Perfekcjonizm, znajomość Wordpressa i zamiłowanie do tworzenia treści łączy z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku specjalisty ds. SEO. Jest w stanie przeprowadzić wnikliwy audyt, wdrożyć zasugerowane poprawki, łącznie z niewielkimi zmianami w kodzie strony oraz przygotować tekst, który nie tylko przyciąga ruch z wyników wyszukiwania, ale także sprzedaje. Hobbystycznie pisze prozę i współprowadzi bloga podróżniczego.
  Sprawdź

  PODCAST: Podstrony produktów, których nie ma już w asortymencie

  Pokaż wszystkie
  Marketing dla ludzi
  Zapisz się do newslettera!
  Zdobywaj wiedzę! Co dwa tygodnie otrzymasz najciekawsze artykuły na swoją skrzynkę e-mail!
  ...i dołącz do ponad 600 subskrybentów!